Myynti: Ota yhteyttä Sales@moonsoft.fi | Tel. +358 207 439 500

 

Juha Piispa, Toimitusjohtaja

Puh. 0207 439 505
GSM 0400 515 133
juha.piispa@moonsoft.fi

Ari Suominen

Puh. 0207 439 504
GSM 050 554 1635
ari.suominen@moonsoft.fi

Janne Hämäläinen

Puh. 0207 439 502
GSM 040 672 9092
jh@moonsoft.fi

Ilkka Sunervo

Puh. 0207 439 503
GSM 050 555 9577
ilkka.sunervo@moonsoft.fi

Jami Jussila

Puh. 0207 439 516
GSM 045 886 4888
Jami.Jussila@moonsoft.fi

 

Ilari Nora

Puh. 0207 439 508
GSM 0400 651 804
Ilari.Nora@moonsoft.fi

Muut toiminnot:


Jaana Martikainen

Puh. 0207 439 507
GSM: 040 729 8254
jaana.martikainen@moonsoft.fi

Katja Kurkinen

Puh. 0207 439 506
GSM 040 751 4155
katja.kurkinen@moonsoft.fi

Samuli Mäentausta

Puh. 0207 439 509
GSM 045 126 5083
Samuli.Maentausta@moonsoft.fi

 

Yritystiedot:

Y-tunnus: 1912540-1
Kotipaikka: Helsinki
VAT-numero: FI19125401
Puhelin: 0207 439 500 (arkisin klo 8:30 - 16:30)

Puhelujen hinnat soitettaessa 0207-alkuiseen Sonera Cid -yritysnumeroon:

  • Kiinteästä verkosta (lankapuhelimesta) 8,35 snt/puhelu + 7,02 snt/min
  • Matkapuhelimesta 8,35 snt/puhelu + 17,17 snt/min
  • Ulkomailta ko. maan ulkomaanpuhelinmaksu

Moonsoft Oy ei saa tuloja puheluista. Hinnat sisältävät alv:n 24 %.

Sähköpostiosoitteet:

Tilausohjeemme ja vastauksia yleisiin kysymyksiin löydät FAQ-sivuiltamme.

Ilmoita osoitteenmuutoksesta

 

Toimistomme sijainti

Innopoli 3, Vaisalantie 2-8 C-Talo, 02130 Espoo   Saapumisohjeet


Näytä katunäkymä