Yritystiedot:

Y-tunnus: 1912540-1
Kotipaikka: Helsinki
VAT-numero: FI19125401
Puhelin: 0207 439 500 (arkisin klo 8:30 - 16:30)
Fax: 0207 439 501

Puhelujen hinnat soitettaessa 0207-alkuiseen Sonera Cid -yritysnumeroon:

  • Kiinteästä verkosta (lankapuhelimesta) 8,35 snt/puhelu + 7,02 snt/min
  • Matkapuhelimesta 8,35 snt/puhelu + 17,17 snt/min
  • Ulkomailta ko. maan ulkomaanpuhelinmaksu

Moonsoft Oy ei saa tuloja puheluista. Hinnat sisältävät alv:n 24 %.

Sähköpostiosoitteet:

Tilausohjeemme ja vastauksia yleisiin kysymyksiin löydät FAQ-sivuiltamme.

Tilaa maksuton ohjelmistoluettelomme

Ilmoita osoitteenmuutoksesta


Henkilöstö - hallinto, logistiikka, markkinointi

 

Juha Piispa

Juha Piispa

Toimitusjohtaja
Puh. 0207 439 505
GSM 0400 515 133
juha.piispa@moonsoft.fi

Jaana Martikainen

Jaana Martikainen

Kirjanpitäjä
Puh. 0207 439 507
GSM: 040 729 8254
jaana.martikainen@moonsoft.fi

Katja Vepsäläinen

Katja Kurkinen

Logistiikka-assistentti
Puh. 0207 439 506
GSM 040 751 4155
katja.kurkinen@moonsoft.fi

 

 

 

Henkilöstö - myynti ja asiakaspalvelu

 

Leila Mokki

Leila Mokki

Myyntipäällikkö
Puh. 0207 439 508
GSM 050 303 7733
leila.mokki@moonsoft.fi

Vesa Nuorala

Vesa Nuorala

Myyntipäällikkö
Puh. 0207 439 514
GSM 050 533 9920
vesa.nuorala@moonsoft.fi

Tapio Pousi

Tapio Pousi

Myynti, LanSchool

GSM 0400 439 640
tapio.pousi@moonsoft.fi

Satu Heino

Satu Heino

Myyntiassistentti
Puh. 0207 439 516
GSM 040 707 5422
satu.heino@moonsoft.fi

Ilkka Sunervo

Ilkka Sunervo

Tuotepäällikkö, käyttöjärjestelmät
ja toimisto-ohjelmistot
Puh. 0207 439 503
GSM 050 555 9577
ilkka.sunervo@moonsoft.fi

Jussi-Pekka Korpela

Jussi-Pekka Korpela

Tuotepäällikkö,
graafiset ohjelmistot
Puh. 0207 439 502
GSM 050 566 6168
jiipee.korpela@moonsoft.fi

Rene Iisakka

Rene Iisakka

Tuotepäällikkö, fontit

GSM 040 900 0332
rene.iisakka@moonsoft.fi

 

 

 


Toimistomme sijainti

Kimmeltie 3, 02110 ESPOO

Sovithan käynnistä etukäteen


Näytä suurempi kartta Näytä katunäkymä
Moonsoft

Moonsoft on ohjelmistolisenssien ja ohjelmistoihin liittyvien palveluiden asiantuntija - haluamme tehdä ohjelmistojen valinnan ja hankinnan sinulle mahdollisimman helpoksi!

Yhteystiedot

  • Osoite:Kimmeltie 3, 4.krs
    02110 ESPOO

  • Sähköposti: sales@moonsoft.fi

  • Puhelin: 0207 439 500
    (arkisin 8:30 - 16:30)

  • Fax: 0207 439 501

Uutiskirje

Tilaa Moonsoftin uutiskirje ja saat kuukausittain tuoreimmat ohjelmistouutiset ja tarjoukset suoraan sähköpostiisi!





Tilaa maksuton ohjelmistoluettelomme tästä.